U 76.82 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Obchodními podmínkami

Úzké spready a regulovaný pákový efekt

Obchodními podmínkami

Komodity

Jakožto makléř autorizovaný a regulovaný Úřadem pro finanční etiku se sídlem ve Velké Británii iFOREX UK podniká řadu kroků, aby zajistil klientům přístup k úplným informacím, a to s maximální transparentností. Na tomto webu naleznete seznam všech příslušných smluvních podmínek týkajících se obchodování komodit dostupných na naší obchodní platformě a speciální mobilní aplikaci. Nabídka komodit zahrnuje drahé kovy, zemědělské produkty či energetické komodity. Než se mezi stovkami obchodovatelných CFD začnete rozhodovat, seznamte se s požadavky na spready, velikost obchodu, expozici a marži. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Komodita
Trh
Minimální spread (pipy) [1]
Průměrný spread (pipy) [2]
Marže
Minimální velikost obchodu [3]
Maximální expozice [4]
Komodita
Komodita Trh Minimální spread (pipy) [1] Průměrný spread (pipy) [2] Marže Minimální velikost obchodu [3] Maximální expozice [4]


x

Minimální rozpětí je nejužší možný spread, který je v současné době k dispozici pro každý nástroj na standardním účtu. Minimální rozpětí se však může zvýšit v závislosti na volatilitě a likviditě trhu.

Průměrný spread specifický pro každý z instrumentů je průměrná či střední hodnota, která je dána všemi obchody provedenými během proběhlého kalendářního měsíce.

Minimální velikosti obchodů a kontraktů se vztahují ke standardním účtům.

Prestože si klienti kdykoliv mohou otevřít a obchodovat několik instrumentů, každý instrument má limit maximální čisté expozice, který nelze překročit. Maximální expozice je vyjádřena v základních jednotkách aktiva.