U 67.44 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Obchodními podmínkami

Úzké spready a regulovaný pákový efekt

Obchodními podmínkami

Akcie

iFOREX vám nabízí širokou škálu předních CFD akcií z mnoha průmyslových odvětví a regionů po celém světě. Obchodníkům umožňujeme investovat do cen špičkových značek z oblasti automobilového průmyslu, energetiky, technologií, letectví, finančního průmyslu a mnoha dalších. Níže naleznete obchodní podmínky pro trading nabízených CFD akcií včetně příslušné marže, expozice a velikosti obchodu. V případě dotazů se obraťte na náš tým klientské podpory.

Akcie
Trh
Minimální spread (pipy) [1]
Průměrný spread (pipy) [2]
Marže
Minimální velikost obchodu [3]
Maximální expozice [4]
Akcie
Akcie Trh Minimální spread (pipy) [1] Průměrný spread (pipy) [2] Marže Minimální velikost obchodu [3] Maximální expozice [4]


x

Minimální rozpětí je nejužší možný spread, který je v současné době k dispozici pro každý nástroj na standardním účtu. Minimální rozpětí se však může zvýšit v závislosti na volatilitě a likviditě trhu.

Průměrný spread specifický pro každý z instrumentů je průměrná či střední hodnota, která je dána všemi obchody provedenými během proběhlého kalendářního měsíce.

Minimální velikosti obchodů a kontraktů se vztahují ke standardním účtům.

Prestože si klienti kdykoliv mohou otevřít a obchodovat několik instrumentů, každý instrument má limit maximální čisté expozice, který nelze překročit. Maximální expozice je vyjádřena v základních jednotkách aktiva.

Although at any time clients can open and trade several instruments, each instrument has a maximum net exposure limit that cannot be exceeded. The Max Exposure is expressed in its base asset's unit.