Odpovědnost při obchodování: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 72.79 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Špičkové tradingové nástroje

Inovativní, informativní a optimalizované

main_img_alt

Získejte přístup k pokročilým tradingovým nástrojům vytvořených pro efektivnější správu portfolia a řízení rizik, vykonávejte kvalifikovaná obchodní rozhodnutí.

 • Tradingové signály

  Tradingové signály

  Okamžitá upozornění na změny tržních kurzů i možné trendy. Signály umožňují rozpoznat změny na trhu, identifikovat možné trendy a sledovat dlouhodobé i krátkodobé změny cen.

 • Živé grafy

  Živé grafy

  Nabízíme aktualizované grafy u všech obchodovatelných instrumentů. Vyberte si z různých displejů a časových rámců, identifikujte příležitosti, plánujte obchodní strategie.

 • Ekonomický kalendář

  Ekonomický kalendář

  Buďte připraveni na významné tržní události díky našemu aktualizovanému ekonomickému kalendáři. Události naleznete snadno dle data, důležitosti či země.

 • Tržní indikátory

  Tržní indikátory

  Naše technické ukazatele (poskytované třetí stranou, předním operátorem) lze umístit přímo do grafů. Vyberte si ukazatel a získejte další informace.

 • Obchodní sentiment

  Obchodní sentiment

  Tento jedinečný tradingový nástroj odráží rozhodnutí jiných obchodníků ohledně konkrétních instrumentů. Signály vám mohou poskytnout širší přehled o potenciálních trendech.

 • Chcete se dozvědět více o našich inovativních obchodních nástrojích a jak je používat?

  Zaregistrujte se a využijte bezplatného osobního školení.

  Zaregistrovat se hned