Odpovědnost při obchodování: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 72.79 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Ekonomický kalendář

A budete připraveni na významné tržní události

Ekonomický kalendář

Finanční svět se hýbe ekonomickými událostmi s okamžitým dopadem na dění na trhu. Důležitá oznámení, rozhodnutí o úrokových sazbách a ekonomické zprávy mívají vliv na obchodní sentiment a mění trendy. Díky sledování ekonomického kalendáře na našem webu a platformě můžete efektivně řídit rizika a plánovat své vize. Kalendář pravidelně aktualizuje třetí strana a umožňuje vám i vyhledávání událostí dle regionu či důležitosti. Používání kalendáře spolu s dalšími z našich obchodních nástrojů a kurzy v reálném čase vede k informovaným a prozíravým obchodním rozhodnutím.


Přesnost informací obsažených v našem kalendáři otestovala společnost Econoday, Inc. Mohou ovšem nastat situace, kdy ke změnám uváděných informací dojde velmi rychle a bez předchozího upozornění. Econoday, Inc. nemůže zaručit absolutní přesnost a úplnost jakékoli informace nebo souvisejících analýz. Econday, Inc. neposkytuje investiční poradenství. Copyright  Econoday, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Informace obsažené v našem ekonomickém kalendáři vycházejí pouze z veřejně dostupných informací ze zdrojů třetích stran, které iFOREX UK pokládá za spolehlivé, nepředstavují však zcela úplné nebo aktuální informace. Uvedené informace by za žádných okolností neměly být používány jako jediný, dostatečný základ pro investiční rozhodnutí, jsou vám poskytovány pouze pro informativní účely.